Drucksachen Zahl der Lose: 120
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
604827
12082
184
Printed Materials
cca 1900 17db vegyes nyomat (többnyire a Brockhaus Konversations-Lexikon 14. Auflage Bd. XVII. mellékletei)
670377
12083
184
Printed Materials
1900-1903 5 db EKE nyomtatvány
638850
12084
184
Printed Materials
Morva Rezső: Keresztény szocialista vas- és fémmunkások zsebnaptára az 1908. évre (kissé megviselt) 610314
12085
184
Printed Materials
1909 Vasárnapi Újság. Szerk. Hoitsy Pál. 56. évf. II. félév. Kopottas félvászon kötésben. 610316
12086
184
Printed Materials
1909 Vasárnapi Újság. Szerk. Hoitsy Pál. 56. évf. I. félév. Kopottas félvászon kötésben. (2 lap kijár) 643478
12087
184
Printed Materials
Cca 1910 Ricordo die Firenze 32 képet tartalmazó füzet /
Cca 1910 Firenze booklet with 32 photos 649213
12088
184
Printed Materials
Ricordo di Roma 28 lapos litho képes füzet / Roma leporello with 28 litho pictures 21x15 cm
638839
12089
184
Printed Materials
cca 1910-1940 5 egészségügyi témájú nyomtatvány, simertető füzet
598654
12090
184
Printed Materials
cca 1910 M. Földrajzi Intézet: Belgium, Németalföld és Luxemburg térképe / Map of the BENELUX states 47x65cm
638221
12091
184
Printed Materials
1911 Vasárnapi Ujság. Szerk. Hoitsy Pál. 58. évf., I. félév. Festett egészvászon kötésben
636953
12092
184
Printed Materials
1914 Magyar Kultúra. Társadalmi és tudományos szemle. Felelős szerk. Bangha Béla S.J., teljes évfolyam, 2 kötetben, félvászon kötésben 612920
12093
184
Printed Materials
1917 Zita császárné és királyné képe 20x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF