Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
670799
10108
184
2db metszet: Kondor Lajos (1926-2006): Az egység okmánya, 1919. március 21. Rézkarc, karton, jelzett, 34x49cm; Ábrahám Rafael (1929): Szántó Kovács János portréja. Rézkarc, karton, jelzett, 49,5x34,5cm
597774
10109
184
Kónya Gusztáv: Rohanás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 28×41 cm
664228
10110
184
Kónya Zoltán (1891-?): Vázlat. Grafit, akvarell, papír, jelzett, 16,5x12cm 628333
10111
184
Krutilla József (1930-): Folyópart. Akvarell, papír, jelzett, apró foltokkal az üvegen, keretben, 49×59 cm 630994
10112
184
Lakatos jelzéssel: Házak a parton. Akvarell, papír, 25×38 cm
618726
10113
184
639032
10114
184
L. Barcsa jelzéssel: Téli táj. Olaj, farost, keretben 40×56 cm
669322
10115
184
22000
Lendvai 961 jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj, vászon, keretben, 53x73cm (vásznon apró lepattogzás)
654691
10116
184
19000
Leon L jelzéssel: Falusi utca. Olaj, vászon, arany színú modern keretben 68×90 cm 628011
10117
184
Litkei József (1922-1988): Tokaj. Bőrkép, farost, hátul Vizualart címke, keretben 58×77 cm
536829
10118
184
L. Michel jelzéssel: Rózsás csendélet, olaj-vászon, 70x50cm, keretben 666850
10119
184
Lukács János (1952): Fiatalok. Olaj, farost, jelzett, 40x30cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF