Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
615017
10120
184
617523
10121
184
Madarász Adeline, Katona Béláné (1871-1962): Kalapos férfi "A Modell". Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 46x39cm 503615
10122
184
Magyar 73. jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon. jó keretben 60x80 cm
666057
10123
184
Major H. jelzéssel: Pipacsos csendélet. Gouache, papír, üvegezett keretben, 32x40cm 503048
10124
184
Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
664215
10125
184
Markó Lajos (1882-?): Ex libris Székely István. Rézkarc, papír, jelzett, 13,5x16,5cm 666112
10126
184
Marosán László: Zempléni tó. Olaj, farost. Jelzett, Igényes keretben 50x60 cm 664183
10127
184
Max Kislinger (1895-1983): Tanzpavillon exeroticis G.M. Színezett fametszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 24x16cm 652559
10128
184
180000
622027
10129
184
15000
Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
666450
10130
184
M. Bunt jelzéssel: Havas táj. Olaj, farost, igényes keretben, 23,5x18,5cm 620209
10131
184
Mednyánszky jelzéssel: Vázlat. Ceruza, papír, üvegezett keretben 27×37 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF