Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
666542
10168
184
Prihoda István (1891-1956): Hölgyek a színházban. Színezett rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 34x45cm 667111
10169
184
Prihoda István (1891-1956): Falusi mulatság. Ceruza, tus, akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36,5x46,5cm 664175
10170
184
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ez a könyv a Tatáréké. Ex libris, linómetszett, jelzett, 16x11cm 664178
10171
184
(Radványi) Román Károly (1900-1957): Ex libris dr. Nicolae Igna. Linómetszett, jelzett, 16,5x12cm
642890
10172
184
667921
10173
184
Reich Károly (1922-1988): Lány lóval. Ofszet, karton, üvegezett keretben, 37,5x31,5cm
628350
10174
184
Réti Mátyás (1922-2002): Tél. Színezett linó 94/100, jelzett, üvegezett keretben, 60×42 cm
664217
10175
184
Révész Kornél: Bakonyi Kató könyve. Színezett linómetszett, jelzett, kartonra kasírozva, 23x16,5cm 664219
10176
184
Révész Kornél: Ex libris Emerici Bauer. Rézkarc, papír, jelzett, 23,5x12cm 493167
10177
184
40000
Ridovics László (1925-): Merengés. tempera, papír, üvegezett keretben 115x65cm
666074
10178
184
Roberto Ferruzzi (1854-1934): Madonnina. Reprodukció, olaj, fa, (részben nyomdai technika) ízléses, szecessziós fakeretben, 22x19cm (kereten kis sérülés) 637532
10179
184
Sándorfalvi Sándor (1914-2010): Körtés csendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 56×66 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF