Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
655518
10180
184
Sárdi Hildegrád: Somogyi hímes minták. Filc, papír, jelzett, 38×27 cm 666552
10182
184
Scultéty Éva (1917-2001): Liliomok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44x32cm
649866
10183
184
Sehen jelzéssel: Alpesi táj libákkal. Vegyes technika, papír, apró szakadás alul, 35×49 cm
625656
10184
184
36000
Somogyi Gábor (1939-): Vadászat. Tűzzománc, fémlemez, jelzés nélkül, fa keretben 26×86 cm
565220
10185
184
Surányi Nándor: Őszi virágok, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 45×54 cm
631118
10186
184
4800
Sylvia jelzéssel: Újszülött. Olaj, vászon, piszok foltok, 60×40 cm
669587
10187
184
15000
Syrius Ariel (1943): Táj. Vegyes technika, farost. Keretben. 35x59 cm
514710
10188
184
Swierkiewicz Róbert (1942-): Csillag néz... II., szerigráfia, jelzett, viseltes állapotban, 50x65cm
514672
10189
184
14000
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Nádas folyóval, olaj-farost, jelzett, 43,5x40cm
514682
10190
184
id. Swierkiewicz Róbert (1914-2002): Vízparti táj, olaj-vászon, 40x50cm
625641
10191
184
Szabó János (1942-): Őszi táj. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
653076
10192
184
Szabó jelzéssel: Halas csendélet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 24×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF