Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
611105
10193
184
80000
Szalay Lajos (1909-1995): Mitológiai jelenet. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, hátoldalán férfi vázlat, 36×32 cm 613209
10194
184
1983 Szász Endre (1926-2003): Tavaszi Fesztivál FDC, rajta a tervező Szász Endre rajzával, vegyes technika, jelzett
491561
10195
184
34000
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, karton. Jelzett. 60x40 cm Keretben.
366864
10196
184
Szendrei Alexandru: Arc, pirogramm-fa 25x18
366865
10197
184
Szendrei Alexandru: van Gogh, pirogramm-fa 24x30
639147
10198
184
26000
Szepesi Andor (1954-): Virágcsendélet. Olaj, farost, szép keretben 69×58 cm
503573
10199
184
Szerdahelyi Gy. jelzéssel. Patakparton. Olaj, vászon. 60x40 cm Keretben
667054
10200
184
Szőnyi Jenő (1902-?): Nagyváros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x26cm
621958
10201
184
Tallós jelzéssel: Gondolkodó. Szén, papír, 68×50 cm
621948
10202
184
Tallós jelzéssel: Könyöklő nő. Szén, papír, 68×50 cm
621953
10203
184
Tallós jelzéssel: Ülő nő. Szén, papír, 68×50 cm
543885
10204
184
Tálos Gyula (1887-1975) belsőépítész, építész, grafikus: Erotika (1920), ceruza, filc, papír, jelzett 7×23 cm. Kis folt alul. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF