Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
664231
184
Amberg József (1890-1972?): Fricike. Akvarell, papír, jelzett, 23×18,5cm 572899
10001
184
11000
628003
10002
184
Ábrahám Rafael (1929-): Angyali lebegés. Olaj, farost, jelzett, keretben 83×63 cm
621999
10003
184
14000
Ács Ágoston jelzéssel: Folyóparti ház. Olaj, vászon sérült, szép keretben 49×71 cm
500200
10004
184
4800
500198
10005
184
4800
627982
10006
184
11000
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm
543887
10007
184
17000
Balogh András (1919-1992): Kislány a műteremben, olaj, műanyag lap, üvegezett keretben, 33×25 cm. Képcsarnok címke a hátoldalon.
609446
10008
184
40000
Balogh Ervin (1925-): Fény a vízen. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 62×81 cm
620325
10009
184
40000
664189
10010
184
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Edmundi Herman. Vázlat, tus, papír, jelzett, 22,5x15,5cm 664191
10011
184
Bajor Ágost (1892-1958): Ex libris Dr. Gáti Móric. Vázlat, tus, akvarell, papír, jelzett, 24x16cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF