Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
639411
10217
184
Ismeretlen jelzéssel: Öreg muzulmán kézműves / Arabian craftsman. Olaj, vászon, / Oil, canvas 60x50cm 642993
10218
184
5500
Vidai Brenner Nándor (1903-1944): Krisztus a töviskoronával. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 53×45 cm 664187
10219
184
Walter Helfenbein (1893-1984): Ex libris Karl Astor. Rézkarc, papír, jelzett, 16x13,5cm 639038
10220
184
Weisz Zsuzsa (1925-): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, keretben 50x43 cm
603014
10221
184
6500
Weith László jelzéssel: Leány fej. Akvarell, papír-karton, üvegezett régi keretben, 55×77 cm
626801
10222
184
Zajácz Tamás (1952-): Ágak. Bőrkép, farost, jelzett hátul, széle kopott, 18×25 cm
667910
10223
184
14000
Zichy Mihály (1827-1906): Erotikus jelenet. Cinkográfia, üvegezett keretben, 29x26,5cm 509183
10224
184
Zolnay Géza (1886-1965): Portré, olaj-vászon, jelzett, 68x83cm, keretben
562584
10225
184
Zórád Ernő (1911-2004): Tabán sorozatának ofszet reprodukciói. 11 db + fedlap. 30x50 cm
666051
10226
184
Jelzés nélkül: Őszi naplemente. Gouache, papír, 35x44cm 665920
10227
184
1980-1990 12db gyermekalkotás, meseillusztrációk, többféle technika alkalmazása, bájos képek
665890
10228
184
1980-1990 7db gyermekalkotás, különféle technikákkal, változatos téma, köztük egy kollázs Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF