Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
455759
10012
184
540894
10013
184
Barcsay Jenő (1900 - 1988): Alakok szita 42×32 cm. Üvegezett keretben. 667076
10014
184
Barta Ernő (1878-1956) - Gara Arnold (1882-1929): Beethoven. Rézmetszet, papír, jelzett ("Sculp. Arnoldus Gara pictor - Dell Arnoldus Gara et Ernestus Barta pictores 1927"), üvegezett keretben, 51x41cm 531745
10015
184
22000
654322
10016
184
19000
Batári László (1920-1997): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben 66×86 cm
654336
10017
184
Bauer.I. 1935 jelzéssel: Virágos udvar. Akvarell, papír, üvegezett keretben 39×34 cm
639940
10018
184
5500
Bereczk K jelzéssel: Utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 41×51 cm
648492
10019
184
Bernhard Witschel: Sóhajok hídja. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben szép 51×42 cm
642216
10020
184
3800
Blahos Rudolf (1917-1986): Virágok. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 30×25 cm
542647
10021
184
Blahos Rudolf (1917-1986): Velence. Rézkarc 83/100, papír, jelzett, 30x38 cm 542699
10022
184
542929
10023
184
Blahos Rudolf (1917-1986):Parlament, rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30×40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF