Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
670282
10253
184
Jelzés nélkül: Ülő akt. Grafit, papír, 43x30,5cm
670286
10254
184
Jelzés nélkül: Aktvázlatok. Szén, papír, 43x30,5cm
642737
10255
184
2200
Olvashatatlan jelzéssel: Ló portré. Vegyes technika, papír, 30×21 cm
621934
10256
184
Olvashatatlan jelzéssel: Könyöklő asszony. Akvarell, papír, 24×17 cm
621890
10257
184
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Arcimboldo-reprodukció: A Nyár. Olaj, vászon, hátoldalán jelzett, 50×34 cm
639269
10258
184
6500
Olvashatatlan jelzéssel: Domboldal. Pasztell, papír, 50×70 cm
639268
10259
184
Olvashatatlan jelzéssel: Házak. Pasztell, papír, 49×42 cm
607778
10260
184
Olvashatatlan jelzéssel: Narancs és más. Olaj, karton, üvegezett keretben, 51x35cm
642946
10261
184
DK jelzéssel: Ló és csikó. Olaj, vászon-karton, keretben 44×38 cm
642268
10262
184
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, 41×30 cm
642756
10263
184
Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Kréta, papír, 39×30 cm
639223
10264
184
Ismeretlen jelzéssel: Virágcsendélet. Színezett rézkarc, papír, 36×25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF