Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
627999
10036
184
Cs. Pataj Mihály (1921-): Kertrészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×50 cm
664200
10037
184
Dallos Hanna (1907-1944): Ex libris dr. Dallos József. Rézkarc, papír, 20x16,5cm 670455
10038
184
Dalnoki jelzéssel: Táj libákkal. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm
670457
10039
184
Dalnoki jelzéssel: Úton. Olaj, karton, igényes, aranyozott fakeretben, 29x34cm (festék helyenként lekopott)
648584
10040
184
34000
Diener Dénes (1889-1956): Kisfiú. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben 60×50 cm
667229
10041
184
Dobi Lajos: Vörös-tenger. Zománcfesték, farost, 70x100cm
638841
10042
184
9500
Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 85×65 cm 611573
10043
184
50000
655306
10044
184
Emeritzy György: Gemenci erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben 69×59 cm
655303
10045
184
19000
Emeritzy György: Őcsényi tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben 59×79 cm
626795
10046
184
Endrész József (1928-) : Mária a kis Jézussal. Vegyes technika, fa , hátul jelzett, néhány apró lepattanással, 39×26 cm
654333
10047
184
Erdőssy jelzéssel: Alföldi táj. Akvarell, papír, üvegezett keretben 72×52 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF