Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
664172
10072
184
Haranghy Jenő (1894-1951): Dr. Lustig István könyve. Ex libris, rézkarc, papír, dúcon jelzett, 18x13cm 664196
10073
184
Helbing Ferenc (1870-1958): Ex libris. Vázlat, tus, papír, jelzett ("Helbing F."), 21,5x16cm 664194
10074
184
Helbing Ferenc (1870-1958): Ex libris. Vázlat, tus, papír, jelzett ("HF"), 21,5x15cm 666448
10075
184
Herbert Ferenc: Halászbástya. Linómetszet, üvegezett keretben, 45x32,5cm
617586
10076
184
Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5x26,5cm
514338
10077
184
80000
1945 Herman Lipót (1884-1972): Önarckép. Olaj, fa. jelzett. 35x45 cm keretben
651659
10078
184
36000
Herpai Zoltán (1951-2011): Lányka. Olaj, farost, jelzett, keretben 48×38 cm 653854
10079
184
Hiringer F jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, kopott, keretben 35×30 cm
366866
10080
184
Hodis jelzéssel: Akvarell-papír, keretben 26x22 cm
503489
10081
184
Hornyák László (1954): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. 60x40 cm
652613
10082
184
Horváth jelzéssel: Téli fények. Olaj, farost, szép keretben 40×50
666449
10083
184
Horváth jelzéssel: Virágos udvar. Gouache, papír, üvegezett, igényes keretben, 40x32cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF