Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
477556
10084
184
621970
10085
184
4600
Ilosvai Varga jelzéssel: Házak. Pasztell, karton, 46×43 cm
557181
10086
184
Istókovits jelzéssel: Női akt, akvarell, papír, üvegezett keretben 16×12 cm 666546
10087
184
Iván Szilárd (1912-1988): Balatoni táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 47x36cm 523581
10088
184
1931 Jakobovits Arthur rajzai c. 36 lapos mappa 34 rajza 35x28 cm
643005
10089
184
603110
10090
184
Jeney jelzéssel: Férfi fej 1919.Ceruza, papír, üvegezett keretben 25×19 cm
543886
10091
184
44000
551180
10092
184
664207
10093
184
Karl Otto Speth (1890-1924): Ex libris Alice Koch. Rézkarc, papír, 19x13,5cm 620323
10094
184
Kas JF jelzéssel: Genezis. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 49×49 cm 617436
10095
184
Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, első nyomat, jelzett, üvegezett keretben, 30x30cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF