Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
599069
10096
184
Kádár jelzéssel: Akt. tus, papír, üvegezett fa keretben, 64x43cm
603077
10097
184
Kelemen András jelzéssel: Alvó nők. Tus, papír, szép keretben 32×32 cm
617547
10098
184
36000
Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
617483
10099
184
40000
451452
10100
184
36000
650016
10101
184
Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Sárga váza. Akvarell, papír, jelzett, 28×46 cm 488892
10102
184
14000
Kliené Róna Klára (1901-1987): Kisfiú könyvvel. Vegyes technika. jelzett. Keretben 50x70 cm
571185
10103
184
Koleszár György 1979 jelzéssel: Erdei út, olaj, farost, 58×80 cm
571186
10104
184
Koleszár György: Támaszkodó női akt , szénrajz, papír, paszpartuban, apró szakadás jobb alul, 60×42 cm 457064
10105
184
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457052
10106
184
Kondor Béla (1931-1972): Fametszet, papír, jelzés nélkül 7x11 cm, paszpartuban 20x30 cm
457049
10107
184
Kondor Béla (1931-1972): Bezárva, fametszet 12x15 cm, paszpartuban 26x36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF