Gelöscht
10049. 184. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 200 HUF
0 HUF
Eugene de Blaas (1843-1932): Kisméretű reprodukció. Olaj, fa, (részben nyomdai technika). Izléses keretben, 19,22,5cm (keret sérült)