Hornyák László (1954): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. 60x40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/184/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3000021/Hornyak-Laszlo-1954-Teli-taj-Olaj-farost-jelzett-60x40-cm~II503489
503489
10081
184
Rufpreis:
10 000 HUF 26,53 EUR , 28,57 USD
Beschreibung: Hornyák László (1954): Téli táj. Olaj, farost, jelzett. 60x40 cm
: Sys