Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/184/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3000021/Marko-jelzessel-Folyoparti-taj-Olaj-karton-keretben-60x40-cm~II503048
503048
10124
184
Rufpreis:
8 000 HUF 21,22 EUR , 22,86 USD
Beschreibung: Markó jelzéssel. Folyóparti táj. Olaj, karton, keretben 60x40 cm
: Sys