Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/184/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~3000021/Matrai-jelzessel-Cim-nelkul-Olaj-vaszon-60C39790-cm~II622027
622027
10129
184
15000
Rufpreis:
15 000 HUF 39,79 EUR , 42,86 USD
Beschreibung: Mátrai jelzéssel: Cím nélkül. Olaj, vászon, 60×90 cm
: Sys