10153. 184. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF 26,53 EUR, 28,57 USD
0 HUF
Pálfy J. jelzéssel: Naplemente a tónál. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 24,5x33cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor