10200. 184. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
12 000 HUF 31,83 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Szőnyi Jenő (1902-?): Nagyváros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20x26cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit