Juwelen

Zahl der Lose: 26

1908-1926 Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és AI mesterjeggyel / Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and AI makers mark, 77cm, br: 607gr
19000.

1908-1926 Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel /
Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr

Rufpreis:
75 000 HUF
198,94
214,29
9
19. század Ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és CA mesterjeggyel ellátva / 19th century Silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and makers mark, 70cm, 232gr
19001.

19. század Ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva /
19th century Silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and maker's mark, 70cm, 232gr

Rufpreis:
30 000 HUF
79,58
85,71
10
Art-Deco, ezüst svájci Prima zsebóra, tisztításra szorul, nagyon szép állapotban, jelzett / cylinder remontoir silver pocket watch 6 rubis
19002.

Art-Deco, ezüst svájci "Prima" zsebóra, tisztításra szorul, nagyon szép állapotban, jelzett / cylinder remontoir silver pocket watch 6 rubis

Rufpreis:
28 000 HUF
74,27
80,00
19003.

Rufpreis:
280 000 HUF
742,71
800,00
18K arany (Au) nyakék vésett és sima félszemekből, nyelves záródással / 18ct golden necklace, 42cm, 42,7gr
19004.

18K arany (Au) nyakék vésett és sima félszemekből, nyelves záródással /
18ct golden necklace, 42cm, 42,7gr

Rufpreis:
380 000 HUF
1 007,96
1 085,71
14K arany (Au) és ezüst (Ag) fülbevaló rubinnal (1db) / 14ct gold earring with silver part and a ruby stone (1pc), br: 1gr
19005.

14K arany (Au) és ezüst (Ag) fülbevaló rubinnal (1db) /
14ct gold earring with silver part and a ruby stone (1pc), br: 1gr

Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
2,86
Ezüst (Ag) fülbevaló pár borostyánnal és bakelittel / A pair of silver earrings with amber and bakelite, 4,5cm, br: 5,7gr
19006.

Ezüst (Ag) fülbevaló pár borostyánnal és bakelittel /
A pair of silver earrings with amber and bakelite, 4,5cm, br: 5,7gr

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Ezüst nyaklánc / Silver necklace 19g
19007.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Ezüst nyaklánc / Silver necklace 35,2 g
19008.

Rufpreis:
5 000 HUF
13,26
14,29
Ezüst (Ag) nyaklánc színekben játszó, fazettált medállal / Silver necklace with faceted pendant, 52cm, br: 8,8gr
19009.

Ezüst (Ag) nyaklánc színekben játszó, fazettált medállal /
Silver necklace with faceted pendant, 52cm, br: 8,8gr

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
Ezüst (Ag) bross faragott korall rózsával díszíteve / Silver brooch with carved coral element, 5cm, br: 3,6gr
19010.

Ezüst (Ag) bross faragott korall rózsával díszíteve /
Silver brooch with carved coral element, 5cm, br: 3,6gr

Rufpreis:
2 600 HUF
6,90
7,43
1964 14K arany kulcstartó 1964 Campioni del Mondo felirattal. Az FC INTER Interkontinentális kupa győzelme alkalmából készült limitált szériában. 20,1g / 1964 14 carat golden key-holder with Campioni del Mondo inscription. It was made in limited serie for the victory of the INTER FC Milano in the Intercontinental Cup 20,1g
19011.

1964 14K arany kulcstartó 1964 Campioni del Mondo felirattal. Az FC INTER Interkontinentális kupa győzelme alkalmából készült limitált szériában. 20,1g /
1964 14 carat golden key-holder with Campioni del Mondo inscription. It was made in limited serie for the victory of the INTER FC Milano in the Intercontinental Cup 20,1g

Rufpreis:
120 000 HUF
318,30
342,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF