1908-1926 Ezüst (Ag) öv bőrre fűzött veretekből, aranyozott ezüst filigránból rakott növényi motívumokkal és niello-díszítéssel, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságú kaukázusi jelzéssel és "AI" mesterjeggyel /
Silver belt from the Caucasus on a leather base, with gold plated filigree floral decoration and niello inlay, 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and "AI" maker's mark, 77cm, br: 607gr
19. század Ezüst (Ag) öv aranyozott ezüst filigrán veretekkel, türkiz berakással, 84 zolotniki (875/1000) tisztaságjelzéssel és "CA" mesterjeggyel ellátva /
19th century Silver belt with gold plated silver filigree decoration and turquoize stones, with 84 zolotniki (875/1000) fineness hallmark and maker's mark, 70cm, 232gr
1964 14K arany kulcstartó 1964 Campioni del Mondo felirattal. Az FC INTER Interkontinentális kupa győzelme alkalmából készült limitált szériában. 20,1g /
1964 14 carat golden key-holder with Campioni del Mondo inscription. It was made in limited serie for the victory of the INTER FC Milano in the Intercontinental Cup 20,1g