Pfadfinder Zahl der Lose: 3
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
668072
11973
184
Scout
1933 A gödöllői cserkész jamboree térképe /
Map of the Scout Jamboree in Gödöllő, 54,5x40cm 665134
11974
184
Scout
cca 1920 5 db cserkész fotó / Scouts photos 668056
11975
184
Scout
1933 Magyar Cserkész. A gödöllői cserkész jamboree-ról szóló számok egybekötve, félvászon kötésben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF