Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

12295.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,09
34,29

Bilder zum Anschauungs-Unterricht für die Jugend zweiter Theil. Enthaltend 30 colorierte Blätter mit Abbildungen von Gift- und Kulturpflanzen. Stuttgart cca 1850. Schreiber &  Schill. 30 dupla-tábla kézzel színezett fametszet. A táblák nagyrészt szép állapotúak (egy kissé hiányos, 2 ragasztott). Újrakötve félvászon kötésben /  30 double-tables with colored wood-etchings. Most of the etchings are in nice condition. (Only one is scanty, two are repaired). Rebound in half-linen binding. 22x32 cm
12296.

Bilder zum Anschauungs-Unterricht für die Jugend zweiter Theil. Enthaltend 30 colorierte Blätter mit Abbildungen von Gift- und Kulturpflanzen. Stuttgart cca 1850. Schreiber & Schill. 30 dupla-tábla kézzel színezett fametszet. A táblák nagyrészt szép állapotúak (egy kissé hiányos, 2 ragasztott). Újrakötve félvászon kötésben /

Rufpreis:
30 000 HUF
77,72
85,71

Dr. Ehrenfeld Hugó: A szépítősebészetről, Bp., ~1930, Novák Rudolf és Társa. Szerző 44 eredeti felvételével, részben vágatlan, lapok helyenként kiszakadva, papírkötésben.
12297.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Dr. Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtéti szülészet. Budapest, 1936, Magyar orvosi könyvkiadó társulat. 258 szöveg közé nyomott, részeben színes ábrával. CXLVI. kötet. Jó állapotban, dombornyomott, gerincén aranyozott, egészvászon kötésben.
12298.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Punnett R. C. : Az átöröklés. A 7. kiadás alapján ford.: Soós Lajos. 8 táblával és 53 ábrával. XCVII. kötet. Bp., 1928, Kir. Magy. Term. Tud. Társulat. Kiadói papírborítóban, jó állapotban.
12299.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Adam Ritter v. Burg: Compendium der höheren Mathematik. [Wien, 1859, Gerold.] Egészvászon kötésben, 3 táblával; az első 62 oldal hiányzik (!), ázott, dohos
12300.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Hazay István és Tárczy-Hornoch Antal: A Gauss-Krüger koordináták számítása. Budapest, 1951, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben
12301.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,59
2,86

Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Budapest, 1937, Tolnai Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, dombornyomott, aranyozott borítóval
12302.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,36
11,43

Charles Darwin: Az ember származása I.-II. Ford. Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond és Dr. Madzsar József. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben jó állapotban
12303.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,33
10,29

Othenio Abel: Lebensbilder aus der Tierwelt der Vorzeit. Jena, 1922. Gustav Fischer Kiadó. Számos illusztrációval, angolvászon kötésben, német nyelven, jó állapotban.
12304.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Darányi Ignácz m. kir. földmivelésügyi minister megbizásából. 105 képpel. Képekkel ellátta Csörgey Titusz és Vezényi Elemér. negyedik, bővített kiadás. Bp., 1914, A m. kir. földmivelésügyi miniszter kiadványa. Kiadói papírkötésben. 404p.
12305.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,54
17,14

Glaser Aladár: Az oxygén szerepe a sejtlélekzés, növénytermelés és kórokozás szempontjából. Bp., 1928, Pátria 34p.
12306.

Rufpreis:
1 600 HUF
4,15
4,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF