Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 188
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
700959
188
Agárdi Soós Lajos: Arab utcarészlet, olaj, vászon, jelzett, régi kicsit sérült keretben, 73×94 cm 572899
10001
188
696540
10002
188
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Nápolyi tengerpart. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 52×44 cm
699385
10003
188
Ábrahám Mária: Őszi délután. Olaj, farost, jelzett, kereteben, 48×68 cm
702047
10004
188
Ágotha Margit (1938-): Maszk vígjáték. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 40×60 cm 697428
10005
188
Bak Péter (1950-): Téli Balaton. Olaj, farost, jelzett, keretben 56×56 cm
500200
10006
188
500198
10007
188
627982
10008
188
11000
Bakonyi Mihály (1933-): Káli tavak. Tempera, zsírkréta, karton, jelzett, üvegezett keretben 50×66 cm
700875
10009
188
200000
Balla Béla (1882-1965): Nagybányai táj. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 61x71cm (a vászon sérült)
620325
10010
188
30000
699337
10011
188
Balogh K jelzéssel: Vitorlás a tengeren. Olaj, karton, keretben 27×35 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF