12413.
199. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
Haiman György: A Kner család és a magyar könyvművészet 1882-1944. Gyoma, 1979, Corvina Kiadó. Vászon kötéses, védőborítóval (sarka sérült), illusztrált.