Schuler von Libloy, Friedrich: Siebenbürgische Rechts-Geschichte. Compendiarisch dargestellt. II. Bd. (Die siebenbürgischen Privatrechte) Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Georg v. Closius. Korabeli félvászon kötésben, jó állapotú /
Half-linen binding, good condition
Wien: Seit 60 Jahren - Ein Album für die Jugend Wien 1908. Festett egészvászon kötésben / in full linen binding Album Ferenc József uralkodásábak 60. évfordulója alkalmából
Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklyegyüjtemény és Kossuth-Muzeum képtárából valók. Bp., 1906, Vass József. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, megviselt állapotban
Hipper Sándor: A magyarországi munkások rokkant- és nyugdíjegyletének huszonöt éves története. 1893-1918.Bp. 1918. Pallas. Eredeti félvászon kötés, gerince sérült, állapota viseletes.
Friedrich Koepp: Alexander der Große. Mit einer Kunstbeilage und 85 Abbildungen (Monographien zur Weltgeschichte IX) Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban /
Gold plated linen binding, good condition