4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. III. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, egészvászon-kötésben (gerincen kis sérülés)