Varga Ottó: Magyarország története. A Kisfaludy-Társaság által Lukács Krisztina-díjjal koszorúzott pályamű. Egyetlen kiadás!
Budapest, 1895. Szerző 864 p. szövegközti képekkel
Korabeli kissé sérült egészvászon kötésben