Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 28

Wagner, Johann Christoph: Delineatio provinciarum Pannoniae et imperii Turcici in oriente. Eine Grundrichtige Beschreibung dess ganzen Aufgangs / sonderlich aber dess Hochlöblichen Königreichs Ungarn... Augspurg, 1684. Jacob Koppmayer. Reprint (1978)
12442.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
11,43
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
12443.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
12444.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,37
6,86
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12445.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
8,57
12446.

Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története.
Bp. 1933. Szent József Egyházköz. Kiad. 208 p. Gazdag képanyaggal. Eredeti papírkötésben

Rufpreis:
1 800 HUF
4,77
5,14
12447.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Grey, Zane: The Call of the Canyon. Author of Wanderer of the Wasteland, Riders of the Purple Sage, The Rainbow Trail, Etc. 1924, New York, USA, Grosset-Dunlap. Egészvászon kötés, illusztrált, gerince sérült, kopottas állapot.
12448.

Rufpreis:
800 HUF
2,12
2,29
Jósika Julia: Mittheilungen aus dem Auslande. Eine Jugendschrift I-II Bde. / Közlések a külföldről. Fiatal olvasók számára I-II. Pest, 1855. Heckenast. Német-magyar kétnyelvű kiadás, újrakötve, amatőr félbőr kötésben, a litografált címképek hiányoznak, a 21-22. lap erősen sérült
12449.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
Wilhelm von Schweden, Prinz (Prins Wilhelm av Sverige): Zwischen zwei Kontinenten. Reiseschilderung aus dem heutigen Mittelamerika. Hamburg, Uhlenhorst-Verlag Curt Brenner, (cca 1930).
12450.

Rufpreis:
1 400 HUF
3,71
4,00
Grüsse aus dem alten Budapest - Budapesti üdvözlet. Vál. Kollin Ferenc. Bp., 1983, Helikon. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében, Homolka József 1896-ban készült térképének hasonmáskiadásával. Kiadói egészvászon kötésben, dísztokban, jó állapotú könyv.
12451.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
5,71
12452.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,92
17,14
12453.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,84
6,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF