https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Religion

Zahl der Lose: 48

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Tizennyolczadik kiadás, 44 képpel. (metszetek) Dombornyomott egészbőr kötésben 420p (kötés belül elvált)
12519.

Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Tizennyolczadik kiadás, 44 képpel. (metszetek) Dombornyomott egészbőr kötésben 420p (kötés belül elvált)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,57
EUR
,
20,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)  Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
12520.

Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni 560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.) Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
50,40
EUR
,
54,29
USD
Zahl der Gebote:
0
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
12521.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
63,66
EUR
,
68,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a Püspöki Betükkel, 1791.
12522.

Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
63,66
EUR
,
68,57
USD
Zahl der Gebote:
0
J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding
12523.

J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,22
EUR
,
22,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) / Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page signatures and stamps of previous owners)
12524.

Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) /
Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page signatures and stamps of previous owners)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,14
EUR
,
40,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Hunyadi Ferentz: A heidelbergai catechismusnak úr napok szerént-való magyarázatja,mellyet készített s el-is mondott néhai…és most a köz-haszonra ki-botsátott Molnár Ferentz. Vátzon,1808.Máramarosi Gotlíb Antal. 515p. Füzve, első borító elvált
12525.

Hunyadi Ferentz: A heidelbergai catechismusnak úr napok szerént-való magyarázatja,mellyet készített s el-is mondott néhai…és most a köz-haszonra ki-botsátott Molnár Ferentz. Vátzon,1808.Máramarosi Gotlíb Antal. 515p. Füzve, első borító elvált

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Fejér György: Mostani idők sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a pesti királyi universitásnál hit-tudomány oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú
12526.

Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Zahl der Gebote:
0
Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.
12527.

Fördős Lajos: Papi dolgozatok gyászesetekre. 7.-8. füzet Kecskemét 1857-59, Korabeli kissé megviselt félvászon kötésben 225p. + 220p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Zahl der Gebote:
0
Lagrange, Marie-Joseph: Levangelo di Gesu Cristo. Traduzione di Mons. Luigi Gramatica. 50 fotografie originali e 2 piante. Brescia, 1935, Morcelliana. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas / Linen binding, somewhat worn condition
12528.

Lagrange, Marie-Joseph: L'evangelo di Gesu Cristo. Traduzione di Mons. Luigi Gramatica. 50 fotografie originali e 2 piante. Brescia, 1935, Morcelliana. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas /
Linen binding, somewhat worn condition

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Zahl der Gebote:
0
Louis Simon - Karl Arenz: Katechismus der Handelswissenschaft. Leipzig 1868. Weber. 184p. félbőr kötésben / in half leather binding
12529.

Louis Simon - Karl Arenz: Katechismus der Handelswissenschaft. Leipzig 1868. Weber. 184p. félbőr kötésben / in half leather binding

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
12530.

Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
26,53
EUR
,
28,57
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse