Pongrácz Eszter: Arany Korona képes imádságos könyv. Tizennyolczadik kiadás, 44 képpel. (metszetek) Dombornyomott egészbőr kötésben 420p (kötés belül elvált)
Antoine, P. G.: Theologia moralis universa. Két részben. Venetiis (Velence), 1758. Typ. Balleoni
560p.+ 460p. (Hat rész egy kötetben.)
Korabeli, aranyozott, kissé sérült egészbőr kötésben, festett lapszélekkel. / In sightly damaged full leather binding
Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
Vasárnapi szent igék Mellyeket Tisztelendö Tsupik Nep.: János ur -az Isteni Tudománynak Tanitója, a Tsászári, Királyi Udvarnak Lelki OKtatója mondott. Most pedig Méltóságos született Gróf Batthyáni Ignátz Úr Ő Excellentziája, az Erdélyi Nagy Fejedelemség püspöke Magyarra fordíttatott. II. Rész. Kolozsváratt. Nyomtattatott a' Püspöki Betükkel, 1791.
J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding
Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) /
Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page signatures and stamps of previous owners)
Hunyadi Ferentz: A heidelbergai catechismusnak úr napok szerént-való magyarázatja,mellyet készített s el-is mondott néhai…és most a köz-haszonra ki-botsátott Molnár Ferentz. Vátzon,1808.Máramarosi Gotlíb Antal. 515p. Füzve, első borító elvált
Fejér György: Mostani idők' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett élmetszéssel, a kötés kopottas, piszkos, egyébként szép állapotú
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a’ mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.