Kner reprint, 24 db füzet, Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításában. Szerk. Király György, a könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos, I-II. sorozat. Gyoma, 1921, Kner. Hasonmás kiadás, jó állapotban.
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái I-VI. kötet. Hetedik bővített kiadás. Sajtó alá rendezte Bánóczi József. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Kiadói, festett, aranyozott, egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, szép állapotban.
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
Kemény János: Kutyakomédia. Regény. Kolozsvár, (1934), Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben (belül a gerinc mentén kis sérülés)
Eötvös Károly művei 6 könyv a sorozatból: Nagyokról és kicsinyekről. Budapest 1906. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Emlékezések. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Magyar alakok. Budapest 1908. Révai Testvérek.Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások). +
Eötvös Károly: Szilágyi és Káldy. A Jókay nemzetség. A nazarénusok. Bp., 1906, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotú (gerincen szakadások)
Gracza György: A nevető Magyarország. Egyetemes adomagyüjtemény két kötetben. Második, tetemesen bővített kiadás. I. kötet
Bp., 1901. Lampel. 380p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. Kötés nélkül