12584.
199. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
Mikszáth Kálmán: Club és folyosó
Bp., 1893. Révai Testvérek kiadása
Kiadói, díszes, festett, dúsan aranyozott, a szerző arcképével is illusztrált, sötétbarna egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült, Aufrecht és Goldschmied kliséivel. 3 lap sérült és kijár, egyébként szép példány.