12588.
199. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.