12589.
199. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
4 000 HUF
10,61 EUR, 11,43 USD
Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.