Drucksachen Zahl der Lose: 247
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
676149
12336
199
Printed Materials
Corbella litho kép paszpartuban / Corbella artist signed litho artist picture 31x25 cm
657189
12337
199
Printed Materials
779776
12338
199
Printed Materials
24 db leporelló nagy európai városokból. 757796
12339
199
Printed Materials
cca 1900 Paustians Lustige Sprachzeitschrift című szatirikus lap olasz kiadása. 1. évfolyam 1-12. szám. Hozzákötve: 1. évf. 1. szám + Francia kiadás 22. évf. 5. szám 774609
12340
199
Printed Materials
Herczeg Ferenc(szerk.): Új idők, Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap I-II. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Aranyozott, kiadói egészvászon kötés, illusztrált, jó állapotban. 776207
12341
199
Printed Materials
cca 1930-1940 Üdülési prospektusok német és magyar nyelven ausztriai üdülőhelyekről, 4 db. 777769
12342
199
Printed Materials
Turistaság és alpinizmus. Szerk. Dr. Vigyázó János. V. évfolyam, 1914-15. Bp., 1914-15, Ifj. Kellner Ernő Könyvnyomdája. Egészvászon kötés, fotókkal illusztrált, kopottas állapotban, belsejében pecséttel. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF