Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
709324
10012
199
Barnóth Zoltán (1951-): Báb és bábu. Olaj, karton-papír, jelzett, keretben, 70×50 cm
630744
10013
199
Barta Ernő (1878-1956): Néptánc. Színezett litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben 33×27 cm
728138
10014
199
2200
Bertalan Rózsa: Balatoni pince. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×44 cm
773097
10015
199
Bényi László (1909-2004): Tájkép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×43 cm 773093
10016
199
Bényi László (1909-2004): Hófödte falu. Olaj, farost, jelzett, keretben, 23×43 cm 773088
10017
199
Bényi László (1909-2004): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 47×39 cm 542320
10018
199
Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm 542637
10019
199
2200
Blahos Rudolf (1917-1986): Badacsony, rézkarc 54/100, papír, jelzett, 30x38 cm 757545
10020
199
4200
Bodnár László: Zugló. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×22 cm
743954
10021
199
Bálint jelzéssel: Csónak a tóparton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 31×41 cm 756091
10022
199
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a szirteknél. Olaj, karton, jelzett, 20×23 cm
775073
10023
199
Bónis Judith: Hófedte ház (1898). Ceruza, papír, apró szakadások, jelzett, 15×21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF