Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
775057
10024
199
Bónis Judith: Ház a folyó mellett (1898). Ceruza, papír, jelzett, 15×21 cm 777042
10025
199
9500
Czinke Ferenc (1926 - 2000): A felszabaduláskor. Színezett litográfia, jelzett, üvegezett keretben, apró szakadásokkal, 70×50 776995
10026
199
Csók István-Prihoda István: Züzü. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 22×19 cm 775176
10027
199
26000
Csömöry István: A régi Erzsébet híd. Olaj, karton, jelzett, antik keretben, 39×21 cm 472527
10028
199
19000
775777
10029
199
774155
10030
199
6500
Dutkievicz jelzéssel: Karaffás csendélet. Olaj, farost, antik keretben, 13×17 cm
756943
10031
199
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekkel. Kőnyomat. Próbanyomat, jelzett. 37x50 cm
756948
10032
199
Ék Sándor (1902-1975): Anya gyermekkel. Kőnyomat. jelzett. 37x50 cm
756930
10033
199
Ék Sándor (1902-1975): Afrikai nő. Rézkarc. jelzett. 37x50 cm
700565
10034
199
Ék Sándor (1902-1975):Országház a Margit-híd felől. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
753638
10035
199
Ék Sándor (1902-1975): Lövészárok. Szén, papír, jelzett ("A. L."), paszpartuzva, 53x40cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF