Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 185
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
775123
10048
199
Gaál Endre (1904-?): Búsuló király. Tempera, vászon, jelzett, 25×20 cm 775111
10049
199
Gaál Endre (1904-?): Dögkeselyűk birodalma. Tempera, vászon, jelzett, 20×24 cm 758995
10050
199
746976
10051
199
Göcsey József (1957-): Mátyás templom. Olaj, farost, jelzett, szép keretben, 40×20 cm 603868
10052
199
Harmath Sándor: Kilátó. Grattage (kaparás), farost, hátoldalán jelzett, keretben 46×33 cm
755164
10053
199
Ifj. Harsányi Béla jelzéssel: Matyó pár. Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 43x33cm 543941
10054
199
Hoch István (építész): Amsterdam, vegyes technika, papír, karton, jelzett 16×21 cm. 774176
10055
199
Iványi Ödön (1918-1985): Áradás. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×54 cm 780324
10056
199
Jánosi Sándor (1927-):Virágcsendélet. Színezett litográfia , papír, jelzés nélkül, foltos, 32×21 cm
762273
10057
199
Jel jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben 25×17 cm 762951
10058
199
Johd jelzéssel: Templom a patak parton. Olaj, farost, keretben, 60×80 cm
773323
10059
199
5500
Jozefka Antal (1935-): Tisztelet a repülőknek. Akvarell-montázs, papír, 40×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF