Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzett, 30x4... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/199/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Blahos-Rudolf-1917-1986-Pesti-latkep-rezkarc-papir-jelzett-30x40-cm~II542320
542320
10018
199
Beschreibung: Blahos Rudolf (1917-1986): Pesti látkép, rézkarc, papír, jelzett, 30x40 cm
: Sys