10037. 199. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
26 000 HUF 68,97 EUR, 74,29 USD
0 HUF
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván