10039. 199. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 200 HUF
0 HUF
Élesdy István (1912-1987): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett, törött üveg, keretben, 28x48 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor