Jel jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben 25×17... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/199/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Jel-jelzessel-Viragcsokor-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-25C39717-cm~II762273
762273
10057
199
Beschreibung: Jel jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben 25×17 cm
: vörös_iván