Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/199/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kekesi-Laszlo-1919-1993-Hippokratesz-rezkarc-papir-jelzett-kis-szerias-emleklapon-alkalm~II343094
343094
10065
199
Beschreibung: Kékesi László (1919-1993): Hippokratesz rézkarc-papír, jelzett kis szériás emléklapon alkalmi bélyegzéssel 15x21 cm
: Sys