Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, j... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/199/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kolozsvari-G-Miklos-1950-Fuvos-Szinezett-rezkarc-1510-papir-jelzett-13C3979-cm~II737519
737519
10069
199
Beschreibung: Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, jelzett, 13×9 cm
: kozár_edit