Porzellan Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
762945
11062
199
110000
Herendi Viktória mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti díszdobozában / Herend Victoria coffe set
781080
11063
199
24000
Herendi Viktória mintás süteményes tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:6 db, d:20,5 cm 705100
11064
199
46000
Herendi Cyrano de Bergerac, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:33 cm
779231
11065
199
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:29 cm, h:18 cm 779240
11066
199
Herendi fekvő kutya, fehér mázas, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m:16 cm, h:28 cm
586203
11067
199
Herendi bonbonier, kézzel festett, áttört, arany színnel, apró lepattanásokkal, m:9 cm, h:11 cm
774014
11068
199
Herendi kézzel festett, jelzett sorszámozott porcelán János vitéz figura, hibátlan állapotban, m: 8 cm. 722058
11069
199
2200
Herendi csészealj készlet, jelzett (csak mélynyomás), kézzel festett, hibátlan, d:16 cm
779060
11070
199
Jelzett, sorszámozott Herendi porcelán Lenin büszt /
Herendi porcelain bust of Lenin 17cm
776245
11071
199
Herendi mézet cipelő maci, kézzel festett, jelzett (Cca 1930), hibátlan, m:14 cm/ Handpainted Herend porcelain bear 722080
11072
199
Óherendi apró, virág mintás és monogramos mélytányér készlet (6db), jelzett, hibátlan, kézzel festett, m:4 cm, d:25 cm
723991
11073
199
2 db óherendi virág mintás lapostányér, kézzel festett, kopott, jelzett, d:25 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF