Porzellan Zahl der Lose: 60
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
535659
11074
199
Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm 779135
11075
199
2200
Herendi fogpiszkáló tartó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 6×8 cm 776273
11076
199
Herendi virág mintás alátét, kézzel festett, hibátlan, jelzett (1942), összesen: 6 db, d:7 cm 776420
11077
199
Herendi porcelán nyolcszög alakú nyuszis ékszertartó, jelzett, 5x5x3 cm. 586227
11078
199
Herendi Apponyi mintás bonbonier, kézzel festett, áttört, 1 cm.-es lepattanással az oldalán, m:10 cm, d:12 cm
780133
11079
199
Zsolnay korsó, Fürtös György jelzéssel, pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter 773833
11080
199
50000
Zsolnay Pompadour étkészlet, összesen: 31 db, nem használt, jelzett, hibátlan eredeti csomagolásban/ Flawless Zsolnay chinaware set for 6 p. 773070
11081
199
30000
Zsolnay pillangós mintás hat személyes étkészlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, összesen:24 db 676070
11082
199
28000
Zsolnay pillangó mintás mokkás készlet, kézzel festett, hibátlan, jelzett / Zsolnay coffee set in flawless condition 748623
11083
199
3200
Zsolnay Vulkán, virágos tűzálló tál, matricás, jelzett, hibátlan, 24×14 cm
777651
11084
199
Zsolnay gésákat ábrázoló készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 7 db, d:23 cm, d:14 cm 734932
11085
199
3400
Zsolnay pillangó mintás dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10×10 cm, m:6 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF