1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel + "Munkásőr" sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/199/kategorien~Numismatik/Militaria~600106/1964-Munkasor-kituntetes-mellszalaggal-es-miniaturrel-plus-Munkasor-szolgalati-zomancozott~II773425
773425
31044
199
Military
Numismatik
Beschreibung: 1964. Munkásőr kitüntetés mellszalaggal és miniatűrrel + "Munkásőr" szolgálati zománcozott aranyozott jelvény 5 év szolgálat után T:vegyes
: csegöldi_csaba