Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 24

12595.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,42
9,14
Wilhelm Traugott Krug: System der practischen Philosophie. Zweiter Theil: Tugendlehre. Wien, 1818, Franz Härter'schen Buchhandlung. Korabeli papírkötésben, jó állapotban /  <br/>Original paper binding, nice condition
12596.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12597.

Rufpreis:
6 000 HUF
15,79
17,14
Debauve, A.: Manuel de l&#039;ingenieur des ponts et chaussees redige conformement au programme annexe au decret du 7 mars 1868 par... Paris, 1872. Dunod. Félbőr kötésben / Half leather binding
12598.

Debauve, A.: Manuel de l'ingenieur des ponts et chaussees redige conformement au programme annexe au decret du 7 mars 1868 par... Paris, 1872. Dunod. Félbőr kötésben / Half leather binding

Rufpreis:
1 200 HUF
3,16
3,43
Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal /  &lt;br/&gt;Linen binding, illustrated
12599.

Morus: Wie sie gross und reich wurden. Lebensbilder erfolgreicher Männer. Mit 24 Tafeln. Berlin, 1927, Ullstein. Kiadói egészvászon kötésben, illusztrációkkal / <br/>Linen binding, illustrated

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Die Glocke wahrer Andacht. Ein gebet und Erbauungsbuch für gebildete Christen von Renatus Münster. Wien, bei jacob Wallner. Egészbársony kötés, fém veretekkel, kapoccsal, jó állapotban.
12600.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Dawson-Hundsdorfer: Retrogade analysis - Sakkönyv Leeds, 1915 Whitehead and Miller 210p. Sok illusztrációval / Chess book
12601.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,37
8,00
18
Bruere, Rene: Traite de consolidation des talus, routes, canaux et chemins de fer.... Paris &amp; Liege, 1873, A. Hennuyer for the Librairie Polytechnique. félbőr kötésben / in half-leather binding
12602.

Rufpreis:
12 000 HUF
31,58
34,29
3 db könyv-Erdős László: Valami készül. Harc a szocialista realizmusért. Bp., 1964, Megvető Könyvkiadó. Egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Alekszandr Dejneka: Az egyetemes festészet mesterei. Bp., 1984, Corvina. Papírkötés, kopottas állapotban; Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Egészvászon kötés, papírborítóval, kopottas állapot.  &lt;br/&gt;Das Volk als Schöpfer. Moszkva, 1981, Verlag der Presseagentur Nowosti. Kartonált, jó állapotban,valamint 17 db propaganda fotó 40x28 cm-es méretben
12603.

3 db könyv-Erdős László: Valami készül. Harc a szocialista realizmusért. Bp., 1964, Megvető Könyvkiadó. Egészvászon kötés, papírborítóval, jó állapotban; Alekszandr Dejneka: Az egyetemes festészet mesterei. Bp., 1984, Corvina. Papírkötés, kopottas állapotban; Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Egészvászon kötés, papírborítóval, kopottas állapot. <br/>Das Volk als Schöpfer. Moszkva, 1981, Verlag der Presseagentur Nowosti. Kartonált, jó állapotban,valamint 17 db propaganda fotó 40x28 cm-es méretben

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
12604.

Rufpreis:
1 800 HUF
4,74
5,14
Strauch, Benedict: Katechetische Betrachtungen in denen der Inhalt des heiligen römischen Glaubens.  &lt;br/&gt;Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.
12605.

Strauch, Benedict: Katechetische Betrachtungen in denen der Inhalt des heiligen römischen Glaubens. <br/>Pressburg 1770. Landerer. Kötés nélkül, krúdában maradt példány.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12606.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF