Bücher: Küche und Garten

Zahl der Lose: 17

Kapitán Mária: Zöldség és gyümölcs házi konzerválása. Bp., 1936, szerző kiadása. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, foltos.
12511.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
A luczerna és a lóher termesztése Bp., 1912. Franklin. Egészvászon kötésben
12512.

Rufpreis:
2 000 HUF
5,26
5,71
Sárosi Bella Legjobb szegedi szakácskönyv. Számos a szöveg közé nyomatott ábrával.  <br/>Bp., 1912. Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói, belül kissé szétvált, illusztrált félvászon kötésben.
12513.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Szopori Nagy Jolán: Magyar nők szakácskönyve. Bp., 1910, Kertész József Könyvnyomdája. Félvászon kötés, gerince levált, néhány lap szakadt.
12514.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Sárosi Béla: Házi cukrászat és befőttek könyve. Bp., én. Globus. Kötés belül kissé elvált
12515.

Rufpreis:
2 400 HUF
6,32
6,86
13
12516.

Rufpreis:
9 000 HUF
23,68
25,71
Földes Jenő-Ravasz László-Gál Ferenc: Cukrászat. Bp., 1958, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés védőborítóval, kopottas állapotban, képekkel illusztrálva.
12517.

Rufpreis:
9 500 HUF
27,14
Simon Ferenc, Ádám István, Takács László, Nagy Rudolf: Fegyverzeti, vegyivédelmi, fototechnikai és műszaki szakutasítás. BM 1975. Belső használatra.
12518.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Dunszt Károly-Schulhof Géza: Cukrászati ismeretek I-II. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12519.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,11
13,14
Magyar Borok évkönyve 2008. Bontatlan fóliában
12520.

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
5 db modern szakácskönyv
12521.

5 db modern szakácskönyv

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Stahl Judit: Bűntelen örömök. Bp., 2004. Kulinária. szép állapotban
12522.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF