Bücher: Religion

Zahl der Lose: 29

Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta. II. füzet. Pest, 1856, Müller Emil Könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, erősen kopottas állapotban.
12482.

Rufpreis:
800 HUF
2,11
2,29
12483.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
12484.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Gerely József: A Miatyánk könyve <br/>A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. <br/>Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. <br/>Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
12485.

Rufpreis:
24 000 HUF
63,16
68,57
Szent Biblia. Káldi György S.J. fordítása nyomán. Bp., 1928, Palladis. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, előlapján képpel díszítve, jó állapotban.
12486.

Rufpreis:
4 000 HUF
10,53
11,43
Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a&amp;#8217; mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések
12487.

Takáts Adám: Halotti huszon-öt prédikátziók, a&#8217; mellyeket öszve szedett, és kia-adott - -. hatodik és utolsó darab Posonyban és Pesten, 1796. Füskuti Landerer Mihály. 262p. Korabeli félbőr kötésben, gerincén kis sérülések

Rufpreis:
10 000 HUF
26,32
28,57
12488.

Rufpreis:
3 000 HUF
7,89
8,57
Fehér Gyula: Az anyaszentegyház története főbb vonásokban.. Eger, 1905, Szolcsányi Gyula. 48p.
12489.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
Neuer verbesserter Himmelschlüssel oder sehr nützlich und tröstliches Gebetbuch... Kornneuburg cca 1790. Ignaz Hengsberger sérült egészbőr kötésben / in damaged full leather binding
12490.

Rufpreis:
1 000 HUF
2,63
2,86
12491.

Rufpreis:
60 000 HUF
157,89
171,43
12492.

Rufpreis:
8 000 HUF
21,05
22,86
Ligvándi Fr. Zosimus: Keresztény-tanítási beszédek, mellyeket ezelőtt a&#039; pétsi deákságnak mondott, most magyarra fordított a&#039; kaputzinus-szerzetbéli pap mésodik rész. A&#039; keresztényi Igazságnak Első Tisztéről: Távozzál a&#039; gonosztól. Po&#039;sonyban, 1797, nyomtattatott Patzkó Ferentz betűivel. Korabeli, aranyozott gerincű, egészbőr kötésben
12493.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,05
12,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF